Wróć do listy

Wąpielsk, kujawsko-pomorskie

82 500 zł
1 891 zł/m2
Mieszkanie 43,63 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 82 500 zł
Miasto Wąpielsk
Powierzchnia 43,63 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Wąpielsk
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium brak danych
Numer oferty 15806X37017655
Termin wpłaty wadium 07-11-2018 Co to znaczy?

Opis

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

w Rypinie przy ulicy 3 Maja 2, ogłasza I rokowania na sprzedaż

lokalu mieszkalnego nr 3 o powierzchni użytkowej 43,63m2 z niezależnym wejściem, z przynależnym poddaszem o pow. użytkowej 27,59 m2 położony we wsi Wąpielsk , gm. Wąpielsk, powiat rypiński woj. kujawsko – pomorskie, Nr działki 82/14 , Nr KW XXXX/XXXXXXXX/X .

Cena wywoławcza nieruchomości - 82.500,00 złotych

Pisemne zgłoszenia udziału w rokowaniach należy składać w zamkniętych kopertach

do dnia 07 listopada 2018 r do godziny 12.00 w sekretariacie szpitala.

Zgłoszenie powinno zawierać:

imię i nazwisko , adres (telefon) albo nazwę lub firmę oraz siedzibę

datę sporządzenia zgłoszenia

oświadczenie, że zgłaszający zapoznał się z warunkami rokowań i przyjmuje te warunki bez zastrzeżeń

proponowaną cenę i sposób jej zapłaty

Rokowania odbędą się w dniu 07 listopada 2018 r o godzinie 12.30

w pokoju Nr 24 administracji szpitala

tel. (54) 23 08 723 faks (54) 280 59 22,

e-mail: [email protected],

Bliższych informacji w sprawie rokowań oraz oględzin nieruchomości udziela

Sekcja Zamówień Publicznych w Rypinie, ul. 3 Maja 2, pok. Nr 24,

Telefon : 54 23 08 723

Szczegóły na stronie internetowej szpitala ; www.spzozrypin.pl