Starachowice, świętokrzyskie
Szczegóły
Opis
Pisemne oferty [ zawierające dane osobowe i adresowe , numer telefonu kontaktowego oraz oferowaną cenę ] proszę przesyłać do dnia 12 listopada 2018r. na adres biuro syndyka Pawła Dębniaka ul. Bankowa 8/1 27-200 Starachowice. Otwarcie ofert i rozstrzygnięcie przetargu nastąpi w dniu 15 listopada 2018r. o godz. 10. 00 w biurze syndyka.
Syndyk zastrzega możliwość przeprowadzenia dodatkowej ustnej licytacji w dniu otwarcia ofert pomiędzy oferentami którzy w terminie do 12 listopada 2018r. przesłali syndykowi swoje oferty.
W uzgodnieniu z syndykiem możliwość obejrzenia budynku. Operat szacunkowy do wglądu w biurze syndyka.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie