Wróć do listy

Sierzchów, mazowieckie

864 600 zł
4 777 zł/m2
Dom 181,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 864 600 zł
Miasto Sierzchów
Powierzchnia 181,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Akacjowa 3a
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 90 000 zł
Numer oferty 157059X367832181
Termin wpłaty wadium 10-01-2022 Co to znaczy?

Opis

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XIX GUp 386/21 Syndyk masy upadłości sprzeda:

a) Prawo własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną numer 111/3, zabudowanej budynkiem mieszkalnym
jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, położonej przy ul. Akacjowej 3A w miejscowości Sierzchów, gmina Góra Kalwaria, o powierzchni 3000 m2 dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 863.000,00 zł (słownie: osiemset sześćdziesiąt trzy tysiące złotych),

b) Udział w wysokości 1/3 w prawie własności nieruchomości stanowiącej
działkę ewidencyjną numer 111/1, (droga dojazdowa) dla której Sąd
Rejonowy w Piasecznie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę
wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 1.600,00 zł
(słownie: jeden tysiąc sześćset złotych).

Tj. łączna cena minimalna sprzedaży wynosi 864.600,00 zł (słownie: osiemset sześćdziesiąt cztery tysiące sześćset złotych).

Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 stycznia 2022 roku.

Wymagane wadium 90.000,00 płatne na rachunek bankowy masy upadłości.

Otwarcie ofert i rozstrzygnięcie konkursu ofert w dniu 12 stycznia 2022 roku o godz 12:00 w kancelarii Syndyka.

Więcej informacji w tym regulamin konkursu ofert oraz operat szacunkowy
nieruchomości można uzyskać w Kancelarii Wspólnicy. Malecha Krzemiński
Noga – al. J. Ch. Szucha 8 II p., 00 – 582 Warszawa, w godz. 9:00 –
17:00 lub poprzez formularz kontaktowy lub pod nr. telefonu zawartym w
formularzu ogłoszenia.

Historyczne ceny