Wróć do listy

Jatutów, lubelskie

434 794 zł
1 702 zł/m2
Dom 255,40 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 434 794 zł
Miasto Jatutów
Powierzchnia 255,40 m2
Województwo lubelskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 156073X365522969
Termin wpłaty wadium 31-12-2021 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt IX GUp 358/20 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości udziału w wysokości 105/144 w prawie własności nieruchomości złożonej z trzech działek nr 233/1, 233/2 233/3 o łącznej powierzchni 1,0858 ha, położonych w Jatutowie, gmina Zamość, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, za łączną cenę nie niższą niż 75% ceny oszacowania, tj. 434 793,75 zł (słownie: czterysta trzydzieści cztery tysiące siedemset dziewięćdziesiąt trzy złote 75/100),

- działka nr 233/2 - nieruchomość gruntowa, niezabudowana, użytkowana rolniczo, o powierzchni 0,3196 ha - 75% ceny oszacowania, tj. 83 338,50 zł.

- działka nr 233/3 - nieruchomość gruntowa, niezabudowana, użytkowana rolniczo, o powierzchni 0,4306 ha - 75% ceny oszacowania, tj. 9 986,25 zł.

- działka 233/1 - zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 255,4 m2, garażem murowanym i budynkiem gospodarczym, o powierzchni 0,3356 ha - 75% ceny oszacowania, tj. 341 469,00 zł.

Szczegółowe informacje o przedmiocie i warunkach sprzedaży dostępne są na stronie internetowej www.doradca.nowak-kancelaria.pl oraz w biurze Syndyka Marka Nowaka przy ul. J. Kilińskiego 89a, 22-400 Zamość, tel.: 884 856 170.