Wróć do listy

Redlino, zachodniopomorskie

346 667 zł
Działka 20.83 ha 7 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 346 667 zł
Miasto Redlino
Powierzchnia 20.83 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 7
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 52 000 zł
Numer oferty 155731X364722005
Termin wpłaty wadium 26-01-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białogardzie Dariusz Makrocki na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 27-01-2022 o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Białogardzie z siedzibą przy Lipowa 1, 78-200 Białogard, odbędzie się druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy ,Redlino, 78-200 Białogard, dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wileńska 2, Białogard, 78-200 Białogard) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składająca się z prawa własności siedmiu działek gruntu 307,295, 540/4, 291/1, 278/1, 284/1 i 310/11 o łącznej powierzchni 20,8300 ha. Wszystkie działki posiadają dostęp do dróg publicznych za wyjątkiem działki 540/4.

Suma oszacowania wynosi 520 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 346 666,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 52 000,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO Oddział 1 w Kołobrzegu 43 1020 2821 0000 1202 0024 9318.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 13:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Lipowa 1, Białogard, 78-200 Białogard.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Historyczne ceny