Wróć do listy

Brzeźno, wielkopolskie

5 247 zł
Działka 0.0267 ha 2 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 5 247 zł
Miasto Brzeźno
Powierzchnia 0.0267 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 787 zł
Numer oferty 155640X364508883
Termin wpłaty wadium 20-01-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koninie Zbigniew Styczyński na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21-01-2022 o godz. 11:40 w budynku Sądu Rejonowego w Koninie z siedzibą przy Ul. Chopina 28, 62-510 Konin, pokój 2.44, odbędzie się druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy ,Brzeźno, 62-513 Krzymów, dla której Sąd Rejonowy w Koninie VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Chopina 28, Konin, 62-510 Konin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działki nr 549/40, 549/43 o łącznej powierzchni 0,0267ha (267 m2) Dojazd poprzez sąsiednie działki - brak dostępu do drogi publicznej oraz ustanowionej służebności drogi koniecznej.

Suma oszacowania wynosi 7 870,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 5 246,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 787,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP O/KONIN 64 1020 2746 0000 3902 0019 8820.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Historyczne ceny