Wróć do listy

Glewice, zachodniopomorskie

324 982 zł
324 982 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 324 982 zł
Miasto Glewice
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Glewice
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 43 331 zł
Numer oferty 15544X36404051
Termin wpłaty wadium 28-11-2018 Co to znaczy?

Opis

Goleniów, dnia /O października 2018 r.
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GOLENIOWIE
OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Goleniowie, na podstawie art. 110w ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (j.t. Dz.U. z 2018, poz.1314 ze zm.), podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29.11.2018 r. o godz. 1200 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Goleniowie przy Palcu Lotników 1 odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej zabudowanej innym budynkiem niemieszkalnym, oznaczonej jako działka nr 15 o powierzchni 1,7644 ha, położonej w miejscowości Glewice - 2, obręb 0062, Gmina Goleniów, powiat goleniowski, województwo zachodniopomorskie, dla której w Sądzie Rejonowym w Goleniowie prowadzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.
Wartość oszacowania wynosi kwotę 433.309,00 zł, zaś cena wywoławcza stanowi 3/4 wartości oszacowania nieruchomości i wynosi 324.981,75 zł.
Do ceny nieruchomości naliczony zostanie podatek od towarów i usług w wysokości 23%. Właścicielem zajętej nieruchomości jest: Waste Energy" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Poznań, NIP 781-185-42-62
Do licytacji mogą przystąpić osoby, które przed jej rozpoczęciem złożą w Urzędzie Skarbowym w Goleniowie wadium w wysokości 43.330,90 zł. Wadium można złożyć poprzez wpłatę gotówki w tut. Urzędzie Skarbowym przy Placu Lotników pok. 306 lub w postaci czeku potwierdzonego wystawionego na organ egzekucyjny - tj. Naczelnika Urzędu Skarbowego w Goleniowie, poprzez jego przedłożenie w miejscu licytacji.
W związku ze znaczną wartością nieruchomości Naczelnik Urzędu Skarbowego w Goleniowie dopuszcza możliwość wpłaty wadium na rachunek bankowy urzędu - 31101015990056851391200000 - jednak, na chwilę rozpoczęcia licytacji tj. na godzinę 12.00 na rachunku tym musi już znajdować się wadium. Jest to warunkiem koniecznym do dopuszczenia uczestnika do licytacji w przypadku wyboru formy wpłaty wadium na konto.
Nieruchomość powyższą będzie można oglądać w okresie 14.11.2018r. - 28.11.2018r., w dni robocze w godzinach 90-14" (po uprzednim uzgodnieniu z Kierownikiem Działu Egzekucji Administracyjnej tel. 91 4321 509), w tym samym czasie w Urzędzie Skarbowym w Goleniowie przy Palcu Lotników 1, pok. 306, będzie można przeglądać akta prowadzonego postępowania egzekucyjnego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przyznania nabywcy własności nieruchomości bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te nie wystąpiły wcześniej o wyłączenie nieruchomości lub jej przynależności spod egzekucji. Użytkowanie, służebności i prawa użytkownika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą, w której postanowienie o przyznaniu własności stanie się ostateczne.