Chodzież, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej w Chodzieży, położonej w Chodzieży w rejonie ul. Ofiar Gór Morzewskich/ Zacisznej, oznaczonej jako działka nr 576/9.
1. Przedmiot sprzedaży.
Nieruchomość położona w Chodzieży w rejonie ul. Ofiar Gór Morzewskich/ Zaciszna, front nieruchomości przylega do ul. Zacisznej w miejscowości Studzieniec, gmina Chodzież. Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako: obręb 0001 Miasto Chodzież, ark. mapy 3, działka nr 576/9 o pow. 0,0851 ha, opis użytków: „Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej”, zapisana w księdze wieczystej KW nr XXXX/XXXXXXXX/X. Działka stanowi teren niezabudowany i nieogrodzony.
Cena wywoławcza nieruchomości.
Cena wywoławcza w III przetargu wynosi 110.000,00 zł brutto (słownie złotych: sto dziesięć tysięcy 00/100), w tym należny podatek VAT w wysokości 23%.
PRZETARG ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 13 STYCZNIA 2022 R. W URZĘDZIE MIEJSKIM W CHODZIEŻY PRZY UL. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO 2, SALA NR 305, GODZINA 11.00.
Uczestnik przetargu zobowiązany jest do wniesienia wadium w pieniądzu w wysokości 20.000 zł (słownie złotych: dwadzieścia tysięcy 00/100). W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, które wniosą wadium
w wyżej wymienionej kwocie i formie, w takim terminie, aby w dniu 10.01.2022 r. znalazło się na koncie Gminy Miejskiej w Chodzieży:
Santander Bank Polska 93 1090 1317 0000 0001 0208 1285.
Za termin wpłaty uznaje się dzień wpływu należności na wskazany rachunek bankowy.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie