Wróć do listy

Popęszyce, lubuskie

729 800 zł
729 800 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 729 800 zł
Miasto Popęszyce
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo lubuskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 145 960 zł
Numer oferty 153793X360183209
Termin wpłaty wadium 09-12-2021 Co to znaczy?

Opis

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. Filia w Zielonej Górze ogłasza przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości. Nieruchomość pochodzi z byłego Państwowego Gospodarstwa Rolnego w Borowie z/s w Popęszycach.

NIERUCHOMOŚĆ nierolna, zabudowana położona - województwo lubuskie, powiat nowosolski, gmina Nowe Miasteczko, obręb Popęszyce oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 14/5 o powierzchni ogólnej
0,2769 ha.

Opis nieruchomości: Nieruchomość położona w miejscowości Popęszyce (w odległości około 2 km od Nowego Miasteczka) w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej i gospodarczej w odległości około 100 m od drogi asfaltowej relacji Nowe Miasteczko - Popęszyce 1 w odległości około 1 km od drogi asfaltowej do Mycielina. Dojazd do działki z drogi szutrowej biegnącej wzdłuż jej południowej granicy. W centralnej części działki znajduje się budynek - zabytkowy dworek, natomiast w części niezabudowanej znajdują się: - parking samochodowy o nawierzchni betonowej, - chodniki z kamienia ozdobnego, - trawniki oraz kilka ozdobnych iglaków. Działka wyposażona jest w sieć elektryczną, wodną i kanalizacyjną z odprowadzeniem do zbiornika bezodpływowego.

Historyczne ceny