Wróć do listy

Sianów, zachodniopomorskie

120 281 zł
2 197 zł/m2
Mieszkanie 54,74 m2 3 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-62%
Zakończona
-62%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 120 281 zł
Miasto Sianów
Powierzchnia 54,74 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Spokojna 3a
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 037 zł
Numer oferty 153635X359813173
Termin wpłaty wadium 13-12-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Karol Cygert na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 14-12-2021 o godz. 09:10 pod adresem: Sąd Rejonowy w Koszalinie I Wydział Cywilny, ul. Andersa 17, 75-950 Koszalin, odbędzie się pierwsza licytacja

spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest xx położonego przy Spokojna 3A/9, 76-004 Sianów, dla którego Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Andersa 34, Koszalin, 75-950 Koszalin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem przetargu jest ograniczone prawo rzeczowe - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o łącznej powierzchni użytkowej 54,74 m2

Suma oszacowania wynosi 160 374,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 120 280,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 16 037,40 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bałtycki Bank Spółdzielczy 65 8566 0003 0600 7294 2005 0001.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Andersa 34, Koszalin, 75-950 Koszalin.

Historyczne ceny