Wróć do listy

Książ Śląski, lubuskie

126 000 zł
1 260 zł/m2
Dom 100,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 126 000 zł
Powierzchnia 100,00 m2
Województwo lubuskie
Ulica 36
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 153340X359122283
Termin wpłaty wadium 20-12-2021 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości zaprasza do zakupu
nieruchomości w Książu Śląskim nr 36
gmina Kożuchów, powiat nowosolski
w skład której wchodzi
budynek mieszkalny jednorodzinny ( pow. 100,00 m2)
i budynek stodoły (pow. 106,00 m2)
na działce (nr 66) o pow. 2 200 m2
Cena wywoławcza 126 200,00 zł
Termin składania ofert upływa z dniem 20.12.2021 r.
Szczegółowe informacje:
tel. 535 112 113
[email protected]

Historyczne ceny