Wróć do listy

Gliwice, śląskie

139 200 zł
2 136 zł/m2
Mieszkanie 65,16 m2 3 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-74%
Zakończona
-74%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 139 200 zł
Miasto Gliwice
Powierzchnia 65,16 m2
Województwo śląskie
Ulica Pszczyńska 153
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 000 zł
Numer oferty 15319X35877101
Termin wpłaty wadium 09-11-2018 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Gliwice
ogłasza

15 listopada 2018 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy placu Inwalidów Wojennych 3 (II piętro, pokój nr 4) odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

o godz. 13.00 rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4, usytuowanego w budynku przy UL. PSZCZYŃSKIEJ 153

FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz z oddaniem ułamkowej części gruntu w użytkowanie wieczyste do 11 grudnia 2101 r.
POWIERZCHNIA LOKALU: 65,16 m2
POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 22,86 m2
SKŁAD LOKALU: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój
KONDYGNACJA: I piętro
STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ W CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 258/10 000
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: Pszczyńska 149-159, działka nr 571 o powierzchni 3561 m2, obręb Politechnika, KW XXXX/XXXXXXXX/X
OBCIĄŻENIA NIERUCHOMOŚCI: nieruchomość jest wolna od obciążeń
WYSOKOŚĆ OPŁATY ROCZNEJ ZA UŻYTKOWANIE WIECZYSTE GRUNTU, USTALONEJ W OPARCIU O WYLICYTOWANĄ WARTOŚĆ UDZIAŁU: 1%
WARUNKI ZMIANY WYSOKOŚCI OPŁAT: art. 71-78 ustawy z 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. DzU z 2018 r., poz. 121 z późn. zm.)
W NIERUCHOMOŚCI FUNKCJONUJE WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA
TERMIN UDOSTĘPNIENIA LOKALU W CELU OGLĘDZIN:
30 października 2018 r. od godz. 10.40 do 10.55
(dodatkowy termin oględzin: 13 listopada 2018 r. od godz. 8.30 do 8.45, po wcześniejszym zgłoszeniu w ROM 2 Oddział 1 przy ul. Zabrskiej 15 w Gliwicach, tel. 32/339-29-82)

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 139 200,00 zł,
w tym:
cena I opłaty za wieczyste użytkowanie gruntu netto + 23% VAT: 4136,00 zł + 951,28 zł
cena I opłaty za wieczyste użytkowanie gruntu brutto: 5087,28 zł
Wadium: 7000,00 zł
Minimalne postąpienie: 1400,00 zł

WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO PRZETARGU JEST:
wniesienie do 9 listopada 2018 r. wadium na konto ZGM w ING Bank Śląski S.A. nr 24 1050 1298 1000 0022 7947 4098 (decyduje data wpływu wadium na konto ZGM).

Historyczne ceny