Wróć do listy

Szczecin, zachodniopomorskie

210 000 zł
2 972 zł/m2
Mieszkanie 70,67 m2 3 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-70%
Zakończona
-70%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 210 000 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 70,67 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Felczaka 11
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 28 000 zł
Numer oferty 1531X3585605
Termin wpłaty wadium 15-04-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szczecinie na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu:

16-04-2018 o godz. 11:30

pod adresem: Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, Kaszubska 42, 70-227 Szczecin, pokój 50, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego/ej do dłużnika: xxx , położonego przy

ul. Felczaka 11/3, 71-417 Szczecin,

dla którego Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 280 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 210 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 28 000,00 zł.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. XIX o. Szczecin 07 14401143 0000 0000 1019 3745.