Wróć do listy

Brwice, zachodniopomorskie

121 300 zł
Działka 1.97 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 121 300 zł
Miasto Brwice
Powierzchnia 1.97 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 24 200 zł
Numer oferty 152826X357918495
Termin wpłaty wadium 02-12-2021 Co to znaczy?

Opis

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Chojna powiat gryfiński, pochodzącej z byłego PFZ.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość rolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia 23.02.2021 r. nr SZC.WKUR.PY.4240.W.409.2020.MSz, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 270/3 z obrębu Brwice, okręg podatkowy I o powierzchni ogólnej 1,9700 ha, tj. 1,9700 ha użytków rolnych.


Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta w XXXX/XXXXXXXX/X.
W skład nieruchomości wchodzą: - grunty orne: 1,9700 ha, (w tym kl: IIIb - 0,62 ha, IVa - 1,18 ha, IVb - 0,17 ha)
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 121 300,00 zł (słownie: sto dwadzieścia jeden tysięcy trzysta 00/100 złotych). Cena zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Minimalne postąpienie: 1 300,00 zł (słownie: jeden tysiąc trzysta 00/100 złotych) Wadium wynosi: 24 200,00 zł (słownie: dwadzieścia cztery tysiące dwieście 00/100 złotych)
Opis nieruchomości: Nieruchomość położona w kompleksie gruntów ornych, graniczy z zabudowaniami miejscowości Brwice, dojazd drogą asfaltową, działka porośnięta trawą, chwastami oraz zadrzewieniem brzozy

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.