Przechlewo, pomorskie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA 11 PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIŻEJ WYMIENIONEJ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ POŁOŻONEJ
WM. PRZECHLEWO ZAPISANEJ W KSIĘDZE WIECZYSTEJ NR XXXX/XXXXXXXX/X
DZIAŁKA NUMER 1229/55 O POWIERZCHNI 0,1277 HA
CENA WYWOŁAWCZA WYNOSI 42.000,00 ZŁ DO WYLICYTOWANEJ W PRZETARGU CENY ZOSTANIE DOLICZONY PODATEK VAT
W WYSOKOŚCI 23%. PRZEDMIOTOWA DZIAŁKA W MIEJSOWYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO ZATWIERDZONEGO UCHWAŁĄ NR 259/XLVI/2018 RADY GMINY PRZECHLEWO Z DNIA 26.02.2018R. PRZEZNACZONA JEST NA TEREN PARKINGÓW I ZABUDOWY GARAŻOWEJ –
SYMBOL Z PLANU 51.KPG DZIAŁKA POSIADA MOŻLIWOŚĆ UZBROJENIA W PODSTAWOWE MEDIA NIERUCHOMOŚĆ WOLNA JEST OD CIĘŻARÓW I DŁUGÓW ORAZ ROSZCZEŃ OSÓB TRZECICH.
PRZETARG NA DZIAŁKĘ NUMER 1229/55 ODBĘDZIE SIĘ 22 GRUDNIA 2021R. O GODZINIE 100
W URZĘDZIE GMINY
W PRZECHLEWIE (SALA POSIEDZEN). O WYSOKOŚCI POSTĄPIENIA DECYDUJĄ UCZSTNICY PRZETARGU Z TYM, ŻE POSTĄPIENIE NIE MOŻE WYNOSIĆ MNIEJ NIŻ 1% CENY WYWOŁAWCZEJ
Z ZAOKRĄGLENIEM W GÓRĘ DO PEŁNYCH DZIESIĄTEK ZŁOTYCH.
WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO PRZETARGU JEST WNIESIENIE WADIUM W PIENIĄDZU W WYSOKOŚCI 20% CENY WYWOŁAWCZEJ NIERUCHOMOŚCI NA KONTO URZĘDU GMINY W PRZECHLEWIE BANK
SPÓŁDZIELCZY W CZŁUCHOWIE O/PRZECHLEWO 81 9326 0006 0060 0109 2000 0080 DO DNIA 16 GRUDNIA 2021R.WŁACZNIE.
UCZESTNIK PRZETARGU ZOBOWIĄZANY JEST OKAZAĆ KOMISJI PRZETARGOWEJ DOWÓD WPŁATY WADIUM. WADIUM ZWRACA SIĘ NIEZWŁOCZNIE PO ZAMKNIĘCIU LUB ODWOŁANIU PRZEATRGU JEDNAK NIE PÓŹNIEJ NIŻ PRZED UPŁYWEM 3 DNI OD DNIA ZAMKNIĘCIA LUB ODWOŁANIA
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie