Wschowa, lubuskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne, który odbędzie się dnia
20 grudnia 2021 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Wschowa, przy ul. Rynek 1, w Sali Gotyckiej, parter.
Oznaczenie przedmiotu przetargu wg danych z ewidencji gruntów i KW
1. Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, przy ul. Makowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków numerami 2137/4, 2137/7 o łącznej powierzchni
0,2630 ha, została przeznaczona do zbycia w drodze przetargu nieograniczonego zgodnie z
zarządzeniem nr B.0050.136.2021 Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa z 10 września 2021 r., na
podstawie uchwały Rady Miejskiej we Wschowie nr XI/111/19 z 28 listopada 2019 r.
Ww. nieruchomość objęta jest księga wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości: 90.000,00 zł netto (110.700,00 zł brutto)
Wadium: 9.000,00 zł Minimalne postąpienie: 900,00 zł
Przetarg rozpocznie się 20 grudnia 2021 r. o godz. 12.30 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Gotycka, parter.
Wadium
Udział w przetargu mogą brać osoby fizyczne lub prawne, które wniosą wadium w wysokości
10% ceny wywoławczej brutto w formie pieniężnej, dokonując przelewu na konto bankowe
Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie w Banku Spółdzielczym we Wschowie, numer:
41 8669 0001 0008 7258 4000 0033.
W tytule przelewu należy wpisać: „Wadium, działka nr …….. imię i nazwisko osoby (osób) lub
nazwę firmy oraz numer NIP, na czyją rzecz nieruchomość będzie nabywana”.
Wadium winno być uznane na rachunku Miasta i Gminy Wschowa najpóźniej do dnia
15 grudnia 2021 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie