Wróć do listy

Godzieszów, dolnośląskie

80 000 zł
Działka 0.1021 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 80 000 zł
Miasto Godzieszów
Powierzchnia 0.1021 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 000 zł
Numer oferty 151652X355168987
Termin wpłaty wadium 23-12-2021 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Nowogrodźca

ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki niezabudowanej nr 518/45 o pow. 0,1021 ha, położonej w obrębie Godzieszów



Działka położona w peryferyjnej wschodniej części Godzieszowa. Teren płaski, kształt regularny, zbliżony do kwadratu. Działka położona przy drodze utwardzonej, w strefie uzbrojenia w sieć elektryczną, wodną i kanalizacyjną. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, jednorodzinna i zagrodowa niskiej intensywności oraz zabudowa garażowa.W odległości kilkuset metrów na zachód zjazd z autostrady A4, a przy nim MOP.

Księga Wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży w obszarze 06 Mw,u - teren zainwestowania wiejskiego i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług.
Forma zbycia nieruchomości – przetarg ustny nieograniczony.
Cena wywoławcza nieruchomości do przetargu wynosi 80.000,00 zł. (netto).
! Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony 23% podatek Vat.
Przetarg odbędzie się w dniu 28.12.2021r. o godz. 9.30 w siedzibie urzędu przy ul. Rynek 1 w Nowogrodźcu ( II piętro sala narad, z zachowaniem wymogów sanitarnych).
Wadium w wysokości 8.000,00 zł należy wpłacić na konto 02 1090 1939 0000 0005 1604 5112 z wyprzedzeniem tak, aby środki znalazły się na koncie do dnia 23.12.2021r.
Wadium osoby, która przetarg wygra zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości.

Cena nieruchomości uzyskana w przetargu. płatna jednorazowo przed podpisaniem aktu notarialnego, ponadto nabywca ponosi koszty sporządzenia umowy notarialnej.
Szczegółowe informacje o przetargu można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu pokój nr 5 i 8 lub pod numerem tel. 75 738 06 76 i 75 738 06 97.
Okazanie punktów granicznych działki, może nastąpić na wniosek i koszt nabywcy.
Burmistrz Nowogrodźca

Robert Relich

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.