Wróć do listy

Kramarzówka, podkarpackie

10 865 zł
Działka 0.515 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 865 zł
Miasto Kramarzówka
Powierzchnia 0.515 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 173 zł
Numer oferty 151512X354841107
Termin wpłaty wadium 15-12-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jarosławiu Adrianna Zbucka na podstawie art. 10136 kpc
w toku uproszczonej egzekucji z nieruchomości podaje do publicznej wiadomości, że w dniu
16-12-2021r. o godz. 10:00
w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Jarosławiu Adrianna Zbucka, Kancelaria Komornicza nr III w Jarosławiu 37-500 Jarosław ul.Poniatowskiego 53 (II piętro, pokój nr 29) odbędzie się druga licytacja następujących nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Kramarzówka gmina Pruchnik:

1. Działka nr 1169 obręb 0003 Kramarzówka o pow. 0,5150 ha ( w ewidencji gruntów oznaczona jako : grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych Lzr-RIIIa o pow. 0,5150 ha). Suma oszacowania wynosi 21 730,00zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 10 865,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2 173,00zł.

Brak dojazdu do działek z drogi publicznej.Nieruchomości posiadają założoną w Sądzie Rejonowym
w Jarosławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. Właścicielem nieruchomości jest Jarosław Wojtyra.
Rękojmię należy uiścić najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmię można wpłacić gotówką
w kancelarii komornika lub na rachunek bankowy komornika: 96 15001634 1216 3003 6501 0000.

Historyczne ceny