Wróć do listy

Kraskowo, warmińsko-mazurskie

64 450 zł
Działka 0.78 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 64 450 zł
Miasto Kraskowo
Powierzchnia 0.78 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 445 zł
Numer oferty 151178X354058879
Termin wpłaty wadium 29-11-2021 Co to znaczy?

Opis

Oddział Terenowy Olsztyn
Sekcja Zamiejscowa w Elblągu

OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, pochodzącej
z byłego Państwowego Funduszu Ziemi położonej na terenie gminy Młynary, obręb Kraskowo,
powiat elbląski, woj. warmińsko – mazurskie.

Nieruchomość niezabudowana, położona na terenie gminy Młynary, składająca się z działki
oznaczonej w ewidencji gruntów obrębu Kraskowo jako:
Działka nr 74/5 KW XXXX/XXXXXXXX/X
Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,7800 ha, z czego:
- pastwiska trwałe 0,7800 ha, w tym PsIV-0,5800 ha ,PsV-0,2000 ha
w tym 0,7800 ha użytków rolnych

Przetarg odbędzie się w dniu 30 listopada 2021 roku, o godz. 11:00
w siedzibie OT Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie,
Sekcja Zamiejscowa w Elblągu ul. Nowodworska 10 B.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi – 64.450,00 zł.
(słownie: sześćdziesiąt cztery tysiące czterysta pięćdziesiąt złotych 00/100)
W cenie uwzględniono koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży
Wadium wynosi: 6.450,00 zł.
Minimalne postąpienie 650,00 zł

Historyczne ceny