Domisław, pomorskie
Szczegóły
Opis
O d d z i a ł T e r e n o w y w P r u s z c z u G d a ń s k i m
ogłasza przetarg ustny nieograniczony
w dniu 25 listopada 2021 r. o godz. 13:00
na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Domisław
działka nr 64/1 o powierzchnia 0,65 ha
cena wywoławcza: 63.990,55 zł
KOWR OT Pruszcz Gdański ogłasza publiczny nieograniczony przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż
nieruchomości rolnej niezabudowanej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa po byłym
Państwowym Funduszu Ziemi określonej w wykazie z dnia 07.04.2021r. podanym do publicznej wiadomości
przez KOWR OT w Pruszczu Gdańskim w sposób
zwyczajowo przyjęty przez okres od 07.04.2021 roku do 22.04.2021 roku oraz na stronie podmiotowej Biuletynu
Informacji Publicznej Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa – bip.kowr.gov.pl
nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w obrębie Domisław, gmina Czarne, powiat człuchowski
oznaczona jako działka nr 64/1 o pow. 0,65 ha, posiadająca księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X
prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Człuchowie, w tym: -
- grunty orne o pow. 0,65 ha w klasach: RIVb – 0,09 ha,
RV- 0,56 ha
Łączna powierzchnia użytków rolnych wynosi 0,65 ha.
Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ewidencji gruntów Starostwa Powiatowego
w Człuchowie.
Cena nieruchomości brutto (wraz z kosztami przygotowania do sprzedaży) wynosi 63990,55 zł
Postąpienie: 700,00 zł
Wadium: 6.500,00 zł
Przetarg odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 r. o godzinie 13:00
w siedzibie SZ KOWR w Bytowie, ul. Zakładowa 4, 77-100 Bytów
lub
może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji elektronicznej z
wykorzystaniem aplikacji Zoom umożliwiającej udział w licytacji prowadzonej przy
użyciu środków komunikacji elektronicznej znajdują się pod adresem:
http://www.kowr.gov.pl/nieruchomosci/wymagania-techniczne
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie