Wróć do listy

Winiec, warmińsko-mazurskie

303 200 zł
Działka 1.08 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 303 200 zł
Miasto Winiec
Powierzchnia 1.08 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 30 320 zł
Numer oferty 150246X351876135
Termin wpłaty wadium 24-11-2021 Co to znaczy?

Opis

Oddział Terenowy Olsztyn
Sekcja Zamiejscowa w Grabinie

OGŁASZA PIERWSZY (I) PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY (LICYTACJA) NA
SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, pochodzącej
z byłego Państwowego Funduszu Ziemi położonej na terenie gminy Miłomłyn, powiat iławski, woj.
warmińsko – mazurskie

Nieruchomość niezabudowana, położona w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie ostródzkim,
gminie Miłomłyn, obrębie Winiec, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 93/11 o powierzchni –
1,0800 ha (użytki rolne – 0,9600 ha), w tym: grunty orne (R) kl. IVa – 0,5000 ha, pastwiska trwałe (Ps) kl.
V – 0,4600 ha, nieużytki (N) – 0,1200 ha.

Przetarg odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 roku, o godz. 9:00 w siedzibie OT
Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie Sekcja Zamiejscowa w Grabinie
Grabin 17; 14-106 Szyldak
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi – 303 200,00 zł
(słownie: trzysta trzy tysiące dwieście złotych)
W cenie wywoławczej uwzględniono koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży
Wadium wynosi: 30 320,00 zł
Minimalne postąpienie 3 050,00 zł

Historyczne ceny