Wróć do listy

Leszno Dolne, lubuskie

45 100 zł
Działka 0.23 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 45 100 zł
Miasto Leszno Dolne
Powierzchnia 0.23 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 020 zł
Numer oferty 150240X351862083
Termin wpłaty wadium 22-11-2021 Co to znaczy?

Opis

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. Filia w Zielonej Górze

ogłasza przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości. Nieruchomości pochodzą z przejętego Państwowego Funduszu Ziemi gminy Szprotawa. Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości zgodne z wykazami opublikowanymi dnia 30.09.2021 r. w Urzędzie Miejskim w Szprotawie, Lubuskiej Izbie Rolniczej oraz siedzibie Filii Oddziału Terenowego KOWR w Zielonej Górze i Sekcji Zamiejscowej KOWR w Lubsku a także portalu www.bip.kowr.gov.pl.

Leszno Dolne 152, 153/1

Przetargi odbędą się w dniu 26 listopada 2021 r. rozpoczęcie o godzinie 1200
wa kolejności podanej w ogłoszeniu co 30 min. w siedzibie OT KOWR w Gorzowie Wlkp. Filii w Zielonej Górze
ul. Kreta 5, Zielona Góra, sala nr 16.

Historyczne ceny