Wróć do listy

Marianka, warmińsko-mazurskie

28 350 zł
Działka 0.5 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 28 350 zł
Miasto Marianka
Powierzchnia 0.5 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 835 zł
Numer oferty 150190X351744983
Termin wpłaty wadium 18-11-2021 Co to znaczy?

Opis

Oddział Terenowy Olsztyn
Sekcja Zamiejscowa w Elblągu

OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, pochodzącej
z byłego Państwowego Funduszu Ziemi położonej na terenie gminy Pasłęk, obręb Marianka, powiat
elbląski, woj. warmińsko – mazurskie.

Nieruchomość niezabudowana, położona na terenie gminy Pasłęk, składająca się z działki
oznaczonej w ewidencji gruntów obrębu Marianka jako:
Działka nr 27/8 KW XXXX/XXXXXXXX/X
Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5000 ha, z czego:
- pastwiska trwałe 0,5000 ha, w tym PsIV-0,5000 ha,
w tym 0,5000 ha użytków rolnych

Przetarg odbędzie się w dniu 24 listopada 2021 roku, o godz. 13:00
w siedzibie OT Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie,
Sekcja Zamiejscowa w Elblągu ul. Nowodworska 10 B.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi – 28.350,00 zł.
(słownie:dwadzieścia osiem tysięcy trzysta pięćdziesiąt złotych 00/100)
W cenie uwzględniono koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży
Wadium wynosi: 2.835,00 zł.
Minimalne postąpienie 300,00 zł

Historyczne ceny