Wróć do listy

Sitno, zachodniopomorskie

17 000 zł
Działka 0.261 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 17 000 zł
Miasto Sitno
Powierzchnia 0.261 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 300 zł
Numer oferty 150127X351597437
Termin wpłaty wadium 17-11-2021 Co to znaczy?

Opis

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
oglas za przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Mieszkowice powiat gryfiński, pochodzącej ze zlikwidowanego KPGR Troszyn.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość rolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia 04.10.2021 r. nr SZC.WKUR.PY.4240.W.351.2021.MM, oznaczona w ewidencji gruntów jako działki nr 31/6,31/7 z obrębu Sitno, okręg podatkowy I o powierzchni ogólnej 0,2610 ha, tj. 0,2610 ha użytków rolnych.


Dla nieruchomości prowadzone są księgi wieczyste w XXXX/XXXXXXXX/X, XXXX/XXXXXXXX/X.
W skład nieruchomości wchodzą: - grunty orne: 0,2610 ha, (w tym kl: RIVa-0,2610)
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 17 000,00 zł (słownie: siedemnaście tysięcy 00/100 złotych). Cena zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Minimalne postąpienie: 200,00 zł (słownie: dwieście 00/100 złotych) Wadium wynosi: 3 300,00 zł (słownie: trzy tysiące trzysta 00/100 złotych)
Opis nieruchomości: Nieruchomość położona w obrębie Sitno gmina Mieszkowice. Kształt działki regularny, znacznie wydłużony. Na dzień wizji lokalnej nieruchomość porośnięta roślinnością trawiastą, zakrzaczeniami oraz pojedyńczymi zadrzewieniami. Brak bezpośredniego dostępu do drogi publicznej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.