Piekoszów, świętokrzyskie
Szczegóły
Opis
ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 410/2 o pow.: 0,4600 ha, położonej w obrębie ewidencyjnym 0013 Piekoszów, gm. Piekoszów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X. Przedmiotowa nieruchomość jest wolna od wszystkich obciążeń, zobowiązań, ograniczeń i praw osób trzecich. Sprzedaż nieruchomości odbywa się na podstawie danych z ewidencji gruntów prowadzonej przez Starostę Kieleckiego, bez uprzedniego wznowienia granic.
Cena wywoławcza działki wynosi: 350 000,00 zł + 23% VAT = 430 500,00 zł.
Wadium wynosi: 35 000,00 zł.
Minimalna wysokość postąpienia: 3 500,00 zł.
Do ceny osiągniętej w przetargu dolicza się podatek VAT w wysokości 23 %.
Trzeci przetarg na sprzedaż nieruchomości odbędzie się w dniu 3 grudnia 2021 r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Gminy
Piekoszów, pokój nr32, piętro I.
Warunki przystąpienia do przetargu:
-Wadium w wysokości 35 000,00 zł (słownie: trzydzieści pięc tysięcy złotych) należy wpłacić przelewem lub gotówką na konto Urzędu Gminy Piekoszów 85 8499 0008 0400 0534 2000 0003 Bank Spółdzielczy w Łopusznie - z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby środki pieniężne znalazły się na koncie Urzędu Gminy najpóźniej w dniu 29.11.2021 r. Data wniesienia wadium jest datą uznania rachunku bankowego Gminy Piekoszów.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie