Szydłowiec, mazowieckie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
w sprawie ogłoszenia przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w Szydłowcu oznaczonych numerami działek 2537 i 2538.
Do sprzedaży przeznacza się nieruchomości gruntowe uwidocznione w księdze wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X oznaczone numerami działek: 2537 i 2538 o łącznej powierzchni 0,2522 ha – cena wywoławcza 33 000,00 zł. (brutto)
Teren, na którym znajdują się nieruchomości objęty jest miejscowym planem zagospodarowania południowo – zachodniej części miasta Szydłowca, część I zatwierdzonego Uchwałą Nr XLVIII/327/18 Rady Miejskiej w Szydłowcu z dnia
21.08.2018 r.. Według planu nieruchomości leżą częściowo na terenach oznaczonych na rysunku planu symbolem 53MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, częściowo na terenach oznaczonych symbolem 5R – tereny rolnicze oraz częściowo na terenach oznaczonych symbolem 22KDW – tereny dróg wewnętrznych.
Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Szydłowcu Rynek Wielki 1, parter – pokój nr 02 w dniu 16 grudnia 2021 roku o godz. 13:00.
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest:
Wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej, na konto Urzędu Miejskiego w Szydłowcu prowadzone przez Bank Spółdzielczy w Iłży Filia w Szydłowcu Nr 23 9129 0001 0099 0900 3317 0021 do dnia 10 grudnia 2021 roku, przy czym liczy się termin faktycznego wpływu kwoty na konto (wpłata powinna być dokonana odpowiednio wcześniej tak, aby wadium znajdowało się na rachunku organizatora przetargu w dniu 10 grudnia 2021 r.).
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie