Wróć do listy

Władysławów, śląskie

44 100 zł
Działka 0.533 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 44 100 zł
Powierzchnia 0.533 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 880 zł
Numer oferty 148871X348655885
Termin wpłaty wadium 15-11-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma na podstawie art. 953 kpc w zw. z art 1013(6) kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 16-11-2021 o godz. 11:00 w kancelarii komornika odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx położonej przy ,w miejscowości Władysławów w gminie Miedźno, 42-120 Kłobuck, dla której SĄD REJONOWY KŁOBUCK X ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W KŁOBUCKU prowadzi księgę wieczystą o numerze 00025533/5.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość niezabudowana położona w miejscowości Władysławów w gminie Miedźno, numer działki 30 o powierzchni 0,5330 ha. Tereny wskazane do wykorzystania rolniczego z dopuszczeniem wykorzystania na cele rekreacji i wypoczynku oraz lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej oraz urządzeń turystycznych. Brak dostępu do drogi publicznej. Dojście do działki odbywa się drogą polną prawnie uregulowaną. Od strony północno- wschodniej sąsiaduje z rzeką Liswartą.

Suma oszacowania wynosi 58 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 44 100,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 5 880,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank BGŻ BNP Paribas SA 35160014621823073400000003.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Historyczne ceny