Wróć do listy

Warpuny, warmińsko-mazurskie

90 000 zł
1 271 zł/m2
Lokal Użytkowy 70,80 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 90 000 zł
Miasto Warpuny
Powierzchnia 70,80 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Wolności 17
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 000 zł
Numer oferty 148580X347974363
Termin wpłaty wadium 22-11-2021 Co to znaczy?

Opis

Lokal użytkowy oznaczony Nr 2 o pow. użytkowej 70,80 m², składający się z 7 pomieszczeń usytuowanych na parterze budynku mieszkalnego, do którego przynależy pomieszczenie na parterze oznaczone jako sień o pow. użytkowej 7,36 m2, trzy pomieszczenia na poddaszu o łącznej pow. użytkowej 82,64 m2 posadowionym na będącej we własności nieruchomości, stanowiącej działkę oznaczoną w ewidencji gruntów numerem 352/2, obszaru 0,1061 ha, położonej w miejscowości Warpuny ul. Wolności 17 , gm. Sorkwity, powiecie mrągowskim, woj. warmińsko – mazurskim, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 16080/23142 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo własności działki gruntu oraz części budynków i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.
Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie, dla którego nie opracowano aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z SUIKZPG działka jest położona na terenie zabudowanym z rozpoczętym procesem urbanizacji dodatkowo zaznaczonym symbolem Tw – obszar o dominującej funkcji turystycznej – płn. gminy. Działka 352/2 jest położona na obszarach objętych formami ochrony na Obszarze Chronionego Krajobrazu Jezior Legińsko-Mragowskich. Budynek mieszkalny znajduje się w Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Sorkwity.