Szarów, małopolskie
Szczegóły
Opis
Starosta Wielicki
32-020 Wieliczka, ul. Rynek Górny 2
tel. (12) 39-99-800,
ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa
położonych w Szarowie, gm. Kłaj
Nieruchomości położone w miejscowości Szarów, gm. Kłaj, oznaczone ewidencyjnie jako działki nr 756/2 o powierzchni 0,0899 ha, 757/2 o powierzchni 0,0516 ha, 760/2 o powierzchni 0,0895 ha, objętych księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Księga wieczysta prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Wieliczce, VII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Niepołomicach.
Opis nieruchomości:
- Działka nr 757/2 niezabudowana w kształcie wydłużonego trapezu, ze spadkiem terenu w kierunku południowym. Nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej.
Przeznaczenie: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Kłaj działki znajdują się w terenach oznaczonych na rysunku planu symbolem R- tereny rolnicze.
Warunki przetargu: Osoby zamierzające uczestniczyć w przetargu winny w terminie do dnia 22 listopada 2021 r. do godz. 17:00 zgłosić uczestnictwo w przetargu poprzez złożenie na dzienniku podawczym Starostwa Powiatowego w Wieliczce przy ul. Rynek Górny 2, bądź przesyłką pocztową lub kurierską pisemnej oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem: oferta zakupu działki – wskazać numer działki, której oferta dotyczy. Oferta winna zawierać kopię dokumentu potwierdzającego dokonanie wpłaty wadium. O zachowaniu terminu składania ofert decyduje data zarejestrowania przesyłki na dzienniku podawczym Starostwa Powiatowego.
1. Cena wywoławcza wynosi:
- dla działki nr 757/2 – 3 300,00 brutto (słownie: trzy tysiące trzysta złotych 00/100)
2. Część jawna przetargu odbędzie się w obecności oferentów w dniu 30.11.2021 r., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieliczce, ul. Rynek Górny 2, II piętro – sala obrad pok. 22
W części niejawnej komisja dokonuje szczegółowej analizy ofert oraz wybiera najkorzystniejszą z nich lub stwierdza, że nie wybiera żadnej ze złożonych ofert.
3. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości:
- dla działki nr 757/2 – 165,00 zł (słownie: dwa tysiące sto dwadzieścia pięć złotych 00/100)
na konto Starostwa Powiatowego w Wieliczce, Małopolski Bank Spółdzielczy, nr konta: 02 8619 0006 0010 0200 6002 0002 w terminie do 22.11.2021r. [w tytule wpłaty proszę podać „wadium – przetarg na sprzedaż działki nr ... (proszę podać numer wybranej działki) położonej w Szarowie]. W dacie 24.11.2021r., środki finansowe powinny znajdować się na koncie Starostwa.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie