Wschowa, lubuskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne, który odbędzie się dnia
25 listopada 2021 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1, w Sali Gotyckiej, parter.
Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, oznaczona w ewidencji gruntów i
budynków numerem działki 141/66, o powierzchni 0,1182 ha, została przeznaczona do zbycia
w drodze przetargu nieograniczonego zgodnie z zarządzeniem nr B.0050.39.2020 Burmistrza
Miasta i Gminy Wschowa z 21 lipca 2020 r., na podstawie Uchwały Rady Miejskiej we Wschowie
nr VII/67/19 z 06 czerwca 2019 roku, objętej księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości: 87.200,00 zł brutto (70.894,31 zł netto)
Wadium: 8.720,00zł
Minimalne postąpienie: 880,00 zł
Przetarg rozpocznie się 25 listopada 2021 r. o godz. 12.30 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Gotycka, parter.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie