Konin Żagański, lubuskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż
lokalu użytkowego
nr 4 położonego w Koninie Żagańskim nr 32 gm.Iłowa Nr działki 175, powierzchnia działki 2 700 m2, księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.
Lokal składa się z 20 pomieszczeń. Położenie- parter. Powierzchnia użytkowa 179,31 m2.
Udział w częściach wspólnych i we własności działki gruntu 38/100.
Cena wywoławcza 119 000 zł.
Cena obejmuje cenę lokalu, pomieszczeń przynależnych udziału w częściach wspólnych oraz
udziału we własności gruntu.
Wysokość wadium 12 000 zł.
L
okal położony jest na obszarze, na którym brak jest miejscowego planu zagospodarowania
przestrzennego. Przeznaczenie w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania
przestrzennego gminy: 7.3RMU teren o dominującej funkcji zabudowy mieszkaniowousługowej oraz zagrodowej.
Lokal wraz z pomieszczeniami przynależnymi, udział w częściach wspólnych w tym udział we
własności gruntu są wolne od obciążeń i zobowiązań.
Przetarg odbędzie się w dniu 26 listopada 2021 r. o godzinie 10:00 w budynku Urzędu
Miejskiego w Iłowej przy ul.Żeromskiego 27 pok. nr 8 . W przetargu mogą uczestniczyć
osoby fizyczne i prawne, jeżeli najpóźniej do dnia 22 listopada 2021 r. wpłacą wadium w
podanej wyżej wysokości na konto nr 50 9658 0006 0000 1443 2007 0004 BS Iłowa (za datę
wpłaty wadium uważa się datę wpływu środków na konto do dnia 22 listopada 2021 r.).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie