Wróć do listy

Wólka Pracka, mazowieckie

33 000 zł
846 zł/m2
Mieszkanie 39,00 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 33 000 zł
Miasto Wólka Pracka
Powierzchnia 39,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pałacowa 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 500 zł
Numer oferty 146287X342604157
Termin wpłaty wadium 04-11-2021 Co to znaczy?

Opis

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
ODDZIAŁ TERENOWY W WARSZAWIE

ogłasza:
I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI WCHODZĄCYCH W SKŁAD ZASOBU WŁASNOŚCI ROLNEJ SKARBU PAŃSTWA, POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY
PIASECZNO, POWIAT PIASECZYŃSKI, WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Lokal mieszkalny nr 3, o pow. użytkowej 39,00 m2 położony w budynku mieszkalnym nr 1, usytuowanym przy ul. Pałacowej w miejscowości Wólka Pracka.
Samodzielny lokal mieszkalny jest niewyodrębniony i nie posiada księgi wieczystej.
Przez Sąd Rejonowy w Piasecznie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X dla gruntu i budynku, w którym znajduje się przedmiotowy lokal mieszkalny.
Z lokalem związany jest udział wynoszący 1/10 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowią części budynku mieszkalnego nr 1 położonego przy ul. Pałacowej w miejscowości Wólka Pracka i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali oraz grunt oznaczony nr 4/3, o pow. 0,2642 ha, w tym tereny mieszkaniowe B - 0,2642 ha, obręb Wólka Pracka PGR, gmina Piaseczno, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie.
Lokal nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.

Cena wywoławcza nieruchomości 33 000,00 zł