Wróć do listy

Nietków, lubuskie

114 500 zł
Działka 0.21 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 114 500 zł
Miasto Nietków
Powierzchnia 0.21 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 22 900 zł
Numer oferty 146176X342344195
Termin wpłaty wadium 28-10-2021 Co to znaczy?

Opis

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. Filia w Zielonej Górze
ogłasza przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości,

NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ położona - województwo lubuskie, powiat zielonogórski, gmina Czerwieńsk, obręb Nietków, stanowiąca działkę ewidencyjną nr: 195/2 o łącznej powierzchni 0,2100 ha

Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Zielonej Górze prowadzi księgę wieczystą: Kw. Nr XXXX/XXXXXXXX/X. Działy III ( IV wymienionej księgi wieczystej w odniesieniu do przedmiotowej nieruchomości wolne są od jakichkolwiek wpisów.

Historyczne ceny