Wróć do listy

Stanowice, dolnośląskie

2 050 000 zł
Działka 3.0001 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 2 050 000 zł
Miasto Stanowice
Powierzchnia 3.0001 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 205 000 zł
Numer oferty 145286X340259815
Termin wpłaty wadium 13-12-2021 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Oława uprzejmie informuje, że w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Oława, na tablicy ogłoszeń Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Oława, zostało zamieszczone szczegółowe ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 494/741, AM-1 o pow. 3,0001 ha położonej w Stanowicach, przeznaczonej w mpzp gminy Oława pod tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz tereny zabudowy usługowej. Przetarg odbędzie się w dniu 13.12.2021 r. o godz. 10.00. Cena wywoławcza dla nieruchomości wynosi 2 050 000,00 zł. Wadium w wysokości 205 000,00 zł.

Szczegółowych informacji o nieruchomościach będących przedmiotem przetargu udzielają pracownicy Referatu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Gminy w Oławie Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 28, pokój nr 20 lub pod nr. tel. (071) 38 12231
Osoba Pełniąca Funkcję
Wójta Gminy Oława

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.