Wróć do listy

Kruklanki, warmińsko-mazurskie

142 088 zł
1 531 zł/m2
Dom 92,80 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 142 088 zł
Miasto Kruklanki
Powierzchnia 92,80 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Polna 12
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 18 945 zł
Numer oferty 14491X33937925
Termin wpłaty wadium 18-10-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Giżycku Agata Kowalewska (tel. (87) 427 32 27) ogłasza, że dnia
19 października 2018 r. o godz. 11:00
w budynku Sądu Rejonowego w Giżycku, mającego siedzibę przy ul. Warszawskiej 28, w sali nr 1, odbędzie się
PIERWSZA LICYTACJA
nieruchomości należącej do: xxx,
stanowiącej: domek jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 92,80 m2 jednokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem,
położonej: 11-612 Kruklanki, ul. Polna 12,
dla Sąd Rejonowy w Giżycku VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Suma oszacowania wynosi 189 450,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 142 087,50 zł.
Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 18 945,00 zł w gotówce najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

Historyczne ceny