Głogowo, kujawsko-pomorskie
Szczegóły
Opis
Głogowo ul. Warszawska 12, 87-123 Dobrzejewice, KRS 0000332974
Ogłaszają przetarg ustny nieograniczony
2.1 Na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego części nieruchomości gruntowej, stanowiącej działki oznaczone nr 76/9 i 76/10, o powierzchni 0,6944 ha, położonej w miejscowości Głogowo, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu prowadzi księgę wieczystą nr TXXXX/XXXXXXXX/X, wraz z prawem własności budynków: warsztatu głównego jednokondygnacyjnego, w części budyneku malarni.
2.2 Na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiące działkę oznaczoną nr 78/16 o powierzchni 0,1305 ha, położonej w miejscowości Głogowo, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu prowadzi księgę wieczystą nr TXXXX/XXXXXXXX/X, wraz z prawem własności: części budyneku malarni. 2.3 Na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę o numerze 72/19 o powierzchni 0,1465 ha, położonej w miejscowości Głogowo dla której Sąd Rejonowy w Toruniu prowadzi księgę wieczystą nr TXXXX/XXXXXXXX/X wraz z prawm własności - drogi utwardzonej na której ustanowiona jest służebność gruntowa.
Działki mają dostęp do drogi publicznej. Istnieje możliwość ustanowienia służebności na drogę wewnętrzną.
Cena wywoławcza 2 000 000 złotych brutto.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest dokonanie wpłaty wadium w wysokości 5 % ceny wywoławczej brutto do dnia 14.10.2021 na rachunek bankowy Nr 88 9491 0003 0010 0015 0486 0001
Przetarg odbędzie się w dniu 15 października 2021 o godz. 11.30 w siedzibie Spółki.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest dokonanie wpłaty wadium w wysokości 5 % ceny wywoławczej brutto do dnia 14.10.2021 r. na rachunek bankowy Nr 88 9491 0003 0010 0015 0486 0001
Przetarg odbędzie się w dniu 15 października 2021 o godz. 12.00 w siedzibie Spółki.
Wszystkie informacje dotyczące przedmiotu przetargu można uzyskać pod numerem tel. (56) 674 21 05 lub kom. 693 758 839.
Spółka zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przycz
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie