Wróć do listy

Elganowo, warmińsko-mazurskie

77 250 zł
77 250 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 77 250 zł
Miasto Elganowo
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 300 zł
Numer oferty 144189X337690641
Termin wpłaty wadium 01-12-2021 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Szczytnie działając na podstawie art. 110w. § 3 ustawy
z dnia 17 czerwca 1966r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz.U. z 2020 r. poz. 1427 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że:

w dniu3 grudnia 2021 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Szczytnie pok. 211 odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości rolnej zabudowanej - działki nr 139
o powierzchni 0,6500 ha położonej w obrębie Elganowo, gmina Pasym, powiat szczycieński,
dla której Sąd Rejonowy w Szczytnie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą
Kw nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Nieruchomość położona jest w centrum wsi w otoczeniu zabudowy siedliskowej oraz gruntów rolnych. Na działce znajdują się pozostałości po dawnym siedlisku, kwalifikujące się do rozbiórki.

Nieruchomość należy do xx
Wartość nieruchomościwynosi 103.000,00 zł (słowie złotych: sto trzy tysiące 00/100).

Cena wywoławcza w pierwszej licytacji jest równa 3/4 oszacowanej wartości nieruchomości
i wynosi 77.250,00zł.

Licytant przystępujący do licytacji winien złożyć wadium w wysokości 10.300 zł w gotówce albo
w postaci czeku potwierdzonego wystawionego na organ egzekucyjny lub wpłacić na rachunek bankowy organu egzekucyjnego nr 67101013970081941391200000, najpóźniej
do 01 grudnia 2021 r.

W terminie 14 dni przed dniem licytacji można oglądać nieruchomość oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w tut. Urzędzie Skarbowym pok. 119.

Informacje tel. 89 6243397, 89 6247550 lub 504245623.

Historyczne ceny