Wróć do listy

Łoziska, mazowieckie

680 025 zł
2 571 zł/m2
Mieszkanie 264,50 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-73%
Zakończona
-73%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 680 025 zł
Miasto Łoziska
Powierzchnia 264,50 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Kwitnącej Wiśni 13B
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 90 670 zł
Numer oferty 14373X33661569
Termin wpłaty wadium 06-11-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie

Tomasz Gierała

Kancelaria Komornicza, Warszawska 22A, Piaseczno, 05-500 Piaseczno

tel. 227371033 / fax. 227267555

Sygnatura: TG Km 1006/15

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Tomasz Gierała na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 07-11-2018 o godz. 12:30 w budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie z siedzibą przy Kościuszki 14, 05-500 Piaseczno, pokój 204, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników xxx , położonego przy Kwitnącej Wiśni 13B/2, 05-500 Łoziska, dla którego Sąd Rejonowy w Piasecznie prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość opisana w księdze wieczystej o numerze XXXX/XXXXXXXX/X to lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 243,55 m2. W skład lokalu wchodzi garaż o powierzchni 20,95 m2. Z lokalem związane jest prawo do wyłącznego korzystania i pobierania pożytków z części działki numer 73/10 o powierzchni 711,10 m2 - ogródek, podjazd i chodnik, a także prawo do nieodpłatnej służebności gruntowej polegającej na prawie korzystania z szamba oraz śmietnika znajdujących się na działce 73/6. Udział numer 19 w wysokości 1/20 w nieruchomości opisanej w księdze wieczystej o numerze XXXX/XXXXXXXX/X to udział w nieruchomości stanowiącej drogę dojazdową do lokalu o numerze 2.

Suma oszacowania wynosi 906 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 680 025,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 90 670,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można złożyć również na konto komornika: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Oddział 1 w Piasecznie 50 1020 1169 0000 8902 0177 0833.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 18:00 do godz. 20:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.