Gierałtów, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki niezabudowanej nr 906/2 o pow. 0,2831 ha, położonej w obrębie Gierałtów
Działka położona we wschodniej, peryferyjnej części miejscowości. Kształt działki nieregularny, zbliżony do prostokąta, wydłużony w kierunku północno-wschodnim, równolegle do drogi. Teren płaski. Działka położona przy drodze utwardzonej w strefie uzbrojenia w sieć elektryczną, wodną,i kanalizacyjną. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości z zabudową mieszkaniową jednorodzinną i zagrodową. Od strony południowej tereny rolne.
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 15 Mwr- teren rozproszonego zainwestowania wiejskiego.
Księga Wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X, nieruchomość bez obciążeń.
Forma zbycia nieruchomości – przetarg ustny nieograniczony.
Cena wywoławcza nieruchomości do przetargu wynosi 58.000,00 zł. (netto).
! Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony 23% podatek Vat.
Przetarg odbędzie się w dniu 08.11.2021r. o godz. 9.00 w siedzibie urzędu przy ul. Rynek 1 w Nowogrodźcu ( II piętro sala narad, z zachowaniem wymogów sanitarnych).
Wadium w wysokości 5.800,00 zł należy wpłacić na konto 02 1090 1939 0000 0005 1604 5112 z wyprzedzeniem tak, aby środki znalazły się na koncie do dnia 03.11.2021r.
Wadium osoby, która przetarg wygra zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości.
Cena nieruchomości uzyskana w przetargu. płatna jednorazowo przed podpisaniem aktu notarialnego, ponadto nabywca ponosi koszty sporządzenia umowy notarialnej.
Szczegółowe informacje o przetargu można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu pokój nr 5 i 8 lub pod numerem tel. 75 738 06 97, 75 738 0676.
Okazanie punktów granicznych działki, może nastąpić na wniosek i koszt nabywcy.
W dniach 21.05.2021r. i 24.08.2021r. odbyły się odpowiednio I i II przetarg ustny nieograniczony, zakończone wynikiem negatywnym.
Burmistrz Nowogrodźca
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie