Wróć do listy

Sypniewo, wielkopolskie

38 500 zł
Działka 0.4197 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 38 500 zł
Miasto Sypniewo
Powierzchnia 0.4197 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 500 zł
Numer oferty 143366X335763175
Termin wpłaty wadium 04-11-2021 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Chodzieży, działając na podstawie art. 110w ustawy
z dnia 17 czerwca 1966r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (t.j. Dz. U. z 2020r., poz.
1427 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 05.11.2021 r. o godz. 11.00,
w siedzibie Urzędu Skarbowego w Chodzieży przy ul. Ofiar Gór Morzewskich 1,
w pokoju nr 213, odbędzie się:

DRUGA LICYTACJA
nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 0,4197 ha, położonej w miejscowości
Sypniewo, gmina Margonin, dla której Sąd Rejonowy w Wągrowcu V Wydział Ksiąg
Wieczystych prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 55.000,00 zł.

Cena wywołania na drugiej licytacji jest równa 70% oszacowanej wartości nieruchomości
i wynosi 38.500,00 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć wadium w wysokości jednej dziesiątej części
oszacowanej wartości nieruchomości tj. kwotę 5.500,00 zł na rachunek organu egzekucyjnego nr
62 1010 1469 0007 0713 9120 0000 z dopiskiem „wadium XXXX/XXXXXXXX/X”. Wadium uznaje
się za złożone, jeżeli wpłata wadium zostanie uznana na rachunku organu egzekucyjnego
najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, w którym ma się odbyć licytacja publiczna.
Zastrzega się prawo odwołania licytacji bez podania przyczyn

Historyczne ceny