Wróć do listy

Biedrusko, wielkopolskie

414 600 zł
6 079 zł/m2
Mieszkanie 68,20 m2 2 pokoje Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-27%
Zakończona
-27%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 414 600 zł
Miasto Biedrusko
Powierzchnia 68,20 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Akacjowa 21
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 41 460 zł
Numer oferty 141176X330634195
Termin wpłaty wadium 21-10-2021 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza sprzedaż z wolnej ręki prawa własności lokalu mieszkalnego nr 1, położonego w Biedrusku, ul. Akacjowa 21/1, 62-003 Biedrusko o pow. 68,20 m2, składającego się z 2 pokoi, salonu z aneksem, łazienki z WC, przedpokoju, dla którego Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto w Poznaniu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, (zwane dalej w skrócie Nieruchomością). Do nieruchomości przynależy ogródek. Mieszkanie jest w stanie dobrym, łazienka w pełni urządzona z prysznicem i wanną, a w kuchni znajdują się meble pod zabudowę.

Cena wywoławcza ww. nieruchomości wynosi 414.600,00 PLN i stanowi 100 % ceny oszacowania.

Do ceny sprzedaży zostanie doliczony VAT w przypadku zaistnienia obowiązku podatkowego w tym zakresie.

Wadium: 10% ceny wywoławczej.

Termin składania ofert: 21.10.2021 roku do godz. 18.00.

Termin wpłaty wadium: 21.10.2021 roku.

Rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 22.10.2021 o godz. 11.30 w Kancelarii Notariusza Pauliny Tomczak w Poznaniu (61-751) przy ul. Bóżniczej 15/11.

Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem Oferta na nabycie nieruchomości, sygn. akt XI GUP 656/21 NIE OTWIERAĆ należy przesłać drogą pocztową (przesyłka polecona za potwierdzeniem odbioru) lub kurierem w ww. terminie na następujący adres syndyka:

Historyczne ceny