Wróć do listy

Nadarzyn, mazowieckie

375 333 zł
Dom Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 375 333 zł
Miasto Nadarzyn
Powierzchnia b/d.
Województwo mazowieckie
Ulica Lesna 8
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 56 300 zł
Numer oferty 14037X32874657
Termin wpłaty wadium 05-11-2018 Co to znaczy?

Opis


OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI


nr KW XXXX/XXXXXXXX/X


(dot. I Co 1504/17)





Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Sebastian Dulko na podstawie art. 953 k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  06-11-2018r. o godz. 09:30 w budynku Sądu Rejonowego w Pruszkowie mającego siedzibę przy ul. Kraszewskiego 22 w sali nr VII odbędzie się druga licytacja nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym stanowiącej własność dłużnika: xxx , położonej w miejscowości Nadarzyn przy ul. Leśnej 8 dla której Sąd Rejonowy w Pruszkowie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę  wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.



Suma oszacowania wynosi 563.000,00 zł. (słownie: pięćset sześćdziesiąt trzy tysiące złotych), zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 375.333,33 zł. (słownie: trzysta siedemdziesiąt pięć tysięcy trzysta trzydzieści trzy złote trzydzieści trzy grosze) Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 56.300,00 zł. (słownie: pięćdziesiąt sześć tysięcy trzysta złotych)



Rękojmię należy złożyć na konto komornika:

w Bank Polska Kasa Opieki SA O/ Piastów nr 31 1240 6407 1111 0000 5098 3483. Zgodnie z art. 962 § 1 k.p.c. rękojmię należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.



          Zgodnie z przepisem art. 976 §1 k.p.c. w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule. W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 18:00 oraz przeglądać odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie przy Kraszewskiego 22 w Biurze Obsługi Interesanta w godzinach pracy Biura a także w Kancelarii Komornika Sądowego w każdą środę od godz. 9:00 do godz. 17:00.



Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości  lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w  tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.



Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.



Zgodnie z art. 305 § 1 kodeksu karnego

kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremnia lub utrudnia przetarg publiczny albo wchodzi w porozumienie z inną osobą działając na szkodę właściciela mienia albo osoby lub instytucji, na rzecz której przetarg jest dokonywany, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Komornik Sądowy Sebastian Dulko




Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.