Wróć do listy

Kolonia Starorawska, łódzkie

1 063 320 zł
Działka 6.0874 ha 3 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 063 320 zł
Powierzchnia 6.0874 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 60 000 zł
Numer oferty 139892X327627067
Termin wpłaty wadium 15-11-2021 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Nowy Kawęczyn ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Nowy
Kawęczyn.

numer działki 86/3,86/4, 86/5

Kolonia Starorawska

XXXX/XXXXXXXX/X

Przetarg odbędzie się w dniu 19 listopada 2021 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Nowym Kawęczynie. Warunkiem
przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty wadium na konto gminy Nowy Kawęczyn - BS Skierniewice O/Nowy Kawęczyn 88 9297 0005 0200 0130
2012 0017 do 15 listopada 2021 r. Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty uznaje się lokalizację środków na rachunku gminy. Dowód wniesienia wadium
podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.