Wróć do listy

Makowiska, kujawsko-pomorskie

100 125 zł
Działka 2 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 100 125 zł
Miasto Makowiska
Powierzchnia 2 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 20 025 zł
Numer oferty 139396X326465435
Termin wpłaty wadium 07-10-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Adam Szymański mający siedzibę w Bydgoszczy przy ul. Nied źwiedziej 7/3, na podstawie art. 867 kp.c. oraz 953 k.p.c w zw. z art. 1013 (6) w toku uproszczonej egzekucji w nieruchomości podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 08-10-2021 r. w Kancelarii Komornika Adama Szymańskiego, ul. Niedźwiedzia 7/3 w Bydgoszczy o godz.11:45 odbędzie się druga licytacja w trybie uproszczonym nieruchomości gruntowej należącej do dłużnika: Rxx

Nieruchomość jest położona w miejscowości Makowiska, gmina Solec Kujawski, powiat bydgoski, jej powierzchnia wynosi 2,00 HA i obejmuje działki geodezyjne o numerze 040308_5.0002.112 i 040308_5.0002.113 , obręb ewidencyjny 0002, dla których Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Nieruchomość położona jest na terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, są w strefie 6, wielofunkcyjnej Wypaleniska- Makowiska. Działki cechuje nieregularny kształt, wykazujący znaczne zróżnicowanie wysokości terenu. Działki stanowią wyrobisko poeksploatacyjne. Na przedmiotowych działkach prowadzona była eksploatacja kruszywa natrualnego. Grunt obecnie podlega rekultywacji w kierunku rolnym zgodnie z decyzją właściwego organu. Nieruchomość nie posiada uregulowanego dostępu do drogi publicznej. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gruntową.

Na nieruchomości ustanowione zostały hipoteki zgodnie z Działem IV księgi wieczystej.

Suma oszacowania wynosi 200 250,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi: 100 125,00 zł .

Przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania tj. 20 025,00 zł, najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację w kasie komornika lub na rachunek bankowy:

ING Bank Śląski SA O. w Bydgoszczy 29 10501139 1000 0092 2600 2484

(rękojmia winna być ujawniona na rachunku komornika w dniu poprzedzającym przetarg).

Fakturę VAT "ZW"wystawia Komornik Sądowy. Stosownie do art. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku od towarów i usług – zwalnia się od podatku dostawę terenów niezabudowanych innych niż tereny budowlane.

Nieruchomość można oglądać w dniu 23-09-2021 godz. 09:00-09:30

Z protokołem opisu i oszacowania oraz operatem szacunowym nieruchomości można będzie zapoznać się do dnia licytacji w kancelarii Komornika.

Historyczne ceny