Gostyń, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż prawa własności do nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 772/11 o powierzchni 0,2000 ha, położonej w Gostyniu przy ul. Droga do Klasztoru, zapisanej w księdze wieczystej KW XXXX/XXXXXXXX/X
Cena wywoławcza: 155.000,00 zł netto
wadium: 20.000,00 zł
Nieruchomość niezabudowana, teren lokalizacji działki ze spadkiem poziomu, urządzenia infrastruktury technicznej: energia elektryczna i woda biegną w drodze oraz doprowadzone są do przyległych nieruchomości, projektowane jest poprowadzenie sieci kanalizacji sanitarnej. Kształt działki zbliżony do regularnego. Otoczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, tereny upraw polowych, klasztor, dalej cmentarz. Dojazd droga publiczną utwardzoną płytami betonowymi. Dodatkowo dojazd będzie możliwy wydzieloną drogą publiczną zlokalizowaną po przeciwnej stronie oznaczoną symbolem 12KDI.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego terenu miasta Gostynia, położonego w rejonie ul. Nad Kanią i ul. Wolności (obecnie ul. Jana Pawła II) – osiedle Głogówko przedmiotowa nieruchomość przeznaczona jest pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ekstensywnej.
Nieruchomość nie wykazuje obciążeń i nie jest przedmiotem żadnych zobowiązań.
Komisja Przetargowa wzywa osoby zainteresowane do oględzin nieruchomości i przyjmuje, że uczestnicy przetargu akceptują aktualny stan nieruchomości bez zastrzeżeń.
Przetarg odbędzie się w dniu 13 października 2021 roku o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Gostyniu przy ul. Wrocławskiej 256 (salka narad w piwnicy).
Wadium należy wpłacić do dnia 8 października 2021 roku na konto sprzedającego: BNP Paribas Bank Polska SA Nr 95 1600 1462 1834 5236 6000 0012 – tytuł przelewu: „wadium na działkę
nr 772/11”.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie