Wróć do listy

Mrzeżyno Gryfickie, zachodniopomorskie

529 500 zł
529 500 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 529 500 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Trzebiatowska
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 70 600 zł
Numer oferty 136962X320765007
Termin wpłaty wadium 26-10-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gryficach Karolina Pasek-Borkowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 27-10-2021 o godz. 08:30 w budynku Sądu Rejonowego w Gryficach z siedzibą przy Wysoka Brama 2, 72-300 Gryfice, pokój 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx położonej przy Trzebiatowska 19, 72-330 Mrzeżyno Gryfickie 001, dla której SĄD REJONOWY GRYFICE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
1) działka niezabudowana nr 359/3 o powierzchni 0,2764 ha, na której ustanowiono nieodpłatną i na czas nieokreślony służebność przesyłu. Dla nieruchomości księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzi Sąd Rejonowy w Gryficach. Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 706.000,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. 529.500,00 zł Działka nr 359/3 będzie sprzedawana łącznie z działką nr 359/13, która nie ma dostepu do drogi publicznej. 2) działka nr 359/10 o powierzchni 0,0801 ha zabudowana 4 domkami letniskowymi nie związanymi trwale z gruntem, posadowionymi częściowo na sąsiednich działkach, w stanie - do rozbiórki. Dla nieruchomości księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzi Sąd Rejonowy w Gryficach. Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 159.000,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. 119.250,00 zł 3) działka nr 359/11 o powierzchni 0,1340 ha zabudowana 5 domkami letniskowymi nie związanymi trwale z gruntem, posadowionymi częściowo na sąsiednich działkach, w stanie - do rozbiórki. Dla nieruchomości księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzi Sąd Rejonowy w Gryficach. Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 267.000,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. 200.250,00 zł 4) dzialka nr 359/12 o powierzchni 0,1982 ha zabudowana 8 domkami letniskowymi nie związanymi trwale z gruntem, posadowionymi częściowo na sąsiednich działkach, w stanie - do rozbiórki. Dla nieruchomości księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzi Sąd Rejonowy w Gryficach. Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 506.000,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. 379.500,00 zł 5) działka nr 359/13 o powierzchni 0,1276 ha zabudowana 7 domkami letniskowymi nie związanymi trwale z gruntem, posadowionymi częściowo na sąsiednich działkach, w stanie - do rozbiórki. Działka 359/13 nie ma dostępu do drogi publicznej i będzie sprzedawana łącznie z działką nr 359/3. Działka 359/13, po uzgodnieniu z licytantami, może być sprzedana łącznie z inną wybraną działką. Dla nieruchomości księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzi Sąd Rejonowy w Gryficach. Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 254.000,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. 190.500,00 zł.

Suma oszacowania wynosi 706 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 529 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 70 600,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. Oddział 1 w Kołobrzegu 48 1020 2821 0000 1602 0025 6404.

Historyczne ceny