Wróć do listy

Grzywna, kujawsko-pomorskie

6 025 000 zł
1 499 zł/m2
Obiekt 4 020,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 6 025 000 zł
Miasto Grzywna
Powierzchnia 4 020,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 174
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 136645X320022593
Termin wpłaty wadium 05-11-2021 Co to znaczy?

Opis

Syndyk xx w upadłości informuje o konkursie ofert na sprzedaż wchodzących w skład masy upadłości:

prawa użytkowania wieczystego gruntu stanowiącego działkę nr 1/78 wraz z prawem własności budynków, położonym w m. Grzywna nr 174, gm. Chełmża, powiat toruński o powierzchni 1.1097 ha, KW nr XXXX/XXXXXXXX/X. Nieruchomość jest zabudowana dwoma halami magazynowo-produkcyjnymi z zapleczem biurowo-socjalnym o pow. łącznej 4 020 m2
prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej drogę dojazdową w udziale 1/3, działka nr 1/70 (KW nr XXXX/XXXXXXXX/X).

Cena sprzedaży: nie niższa niż 6 025 000 zł netto.

Termin składania ofert: 5 listopada 2021 roku, wymagana wpłata wadium.

Historyczne ceny