Wróć do listy

Załom, zachodniopomorskie

24 525 zł
Działka 0.29 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 24 525 zł
Miasto Załom
Powierzchnia 0.29 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 2 453 zł
Numer oferty 136080X318699363
Termin wpłaty wadium 16-09-2021 Co to znaczy?

Opis

Grunty orne, dz. 64/2 o pow. 0,29 ha położone w miejscowości Załom, Gmina Człopa, dla których prowadzona jest KW nr XXXX/XXXXXXXX/X - cena minimalna 24.525,00.
Oferty dotyczące nabycia nieruchomości powinny zostać przesłane w zamkniętych kopertach z dopiskiem "Oferta - Ekolog Sp. z o.o. w upadłości Sygn. akt 185/20", na adres biura syndyka, ul. Niecała 33, 85-516 Bydgoszcz do dnia 17.09.2021 r. Kopertę należy włożyć do drugiej koperty zaadresowanej na powyższy adres - decyduje data wpływu.
Do oferty należy załączyć potwierdzenie wpłaty wadium w wysokości 10% ceny danej nieruchomości, które powinno wpłynąć na rachunek masy upadłości numer: 65 1540 1027 2102 0003 8528 0001 do dnia 16.09.2021 r. Wadium zostaje zaliczone na poczet ceny nabycia. W przypadku odrzucenia danej oferty wadium zostaje zwrócone.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 20.09.2021 r. W przypadku złożenia zbliżonych cenowo ofert, może zostać przeprowadzona licytacja ustna lub pisemna pomiędzy oferentami.
Wybrany oferent w terminie 14 dni od dnia poinformowania o wyborze jego oferty zobowiązany jest do wpłaty całej kwoty za zakup nieruchomości na konto masy upadłości.
Zawarcie umowy sprzedaży z nabywcą nastąpi w terminie 60 dni od daty wpłaty całej ceny.
Jeżeli oferty są składane na więcej niż jedną nieruchomość należy podać oferowaną cenę każdej nieruchomości osobno.
W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 14.00, pod nr tel. 661-511-181 lub e-mail:
[email protected].

Historyczne ceny