Wróć do listy

Załom, zachodniopomorskie

49 800 zł
Działka 0.5783 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 49 800 zł
Miasto Załom
Powierzchnia 0.5783 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 4 980 zł
Numer oferty 136077X318692337
Termin wpłaty wadium 16-09-2021 Co to znaczy?

Opis

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, stanowiąca teren zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowy rekreacji indywidualnej oraz agroturystyki, stanowiąca działkę nr 63/4 o pow. 0,5783 ha położona w miejscowości Załom, Gmina Człopa, dla której prowadzona jest KW nr XXXX/XXXXXXXX/X - cena minimalna 49.800,00 zł.
Do oferty należy załączyć potwierdzenie wpłaty wadium w wysokości 10% ceny danej nieruchomości, które powinno wpłynąć na rachunek masy upadłości numer: 65 1540 1027 2102 0003 8528 0001 do dnia 16.09.2021 r. Wadium zostaje zaliczone na poczet ceny nabycia. W przypadku odrzucenia danej oferty wadium zostaje zwrócone.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 20.09.2021 r. W przypadku złożenia zbliżonych cenowo ofert, może zostać przeprowadzona licytacja ustna lub pisemna pomiędzy oferentami.
Wybrany oferent w terminie 14 dni od dnia poinformowania o wyborze jego oferty zobowiązany jest do wpłaty całej kwoty za zakup nieruchomości na konto masy upadłości.
Zawarcie umowy sprzedaży z nabywcą nastąpi w terminie 60 dni od daty wpłaty całej ceny.
Jeżeli oferty są składane na więcej niż jedną nieruchomość należy podać oferowaną cenę każdej nieruchomości osobno.
W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 14.00, pod nr tel. 661-511-181 lub e-mail:
[email protected].

Historyczne ceny