Wróć do listy

Świnoujście, zachodniopomorskie

2 500 000 zł
Działka 0.2663 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 2 500 000 zł
Miasto Świnoujście
Powierzchnia 0.2663 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica Żeromskiego
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 200 000 zł
Numer oferty 134864X315851491
Termin wpłaty wadium 18-10-2021 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA ŚWINOUJŚCIE
Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej
w Świnoujściu przy ulicy Żeromskiego, działka nr 7/2 obr. 0001 m. Świnoujście

numer działki 7/2

Przetarg odbędzie się 22.10.2021 roku o godzinie 10.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu
ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:
1. wniesienie kwoty wadium, przelewem na konto Urzędu Miasta w Świnoujściu: PeKaO S. A. – Świnoujście NR 27 1240 3914 1111 0010 0965 1187 - do dnia 18.10.2021 roku. – za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu na konto depozytów Miasta.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.